Hakkımızda 2018-04-06T16:28:48+00:00

HAKKIMIZDA

ARTCI MUTFAK firmasının temelleri, 1998 yılında Süleyman Artcı tarafından Ordu’da atıldı. Küçük çaplı başladığı mesleğine Türkiye pazarında farklı ve öncü olarak yer edinmek düşüncesiyle devam etti.
2005 yılında ARTCI MUTFAK markası adı altında Mendereste mobilya atölyesi ile beraber ilk şahıs firmasını kurdu.
Üretimin atölyeden fabrikalara uzanan büyüme sürecinde çalıştığı arkadaşları ile birlikte güç birliği yaparak aile şirketini büyüttü.
Dünyadaki son teknolojinin kullanıldığı CNC makineleri 2010 yılında makine üretim parkurumuza katılarak, artan iş kapasitemizin mihenk taşı oldu.
2011 yılında kalite standartlarından ödün vermeden üretim gücü ile şirketleşen ARTCI MUTFAK Menderes’teki küçük atölyeden 1,5 dönümlük tesise taşındı.
Kurulan fabrika, belirlenen hedefler doğrultusunda son derece modern bir üretim tesisine dönüştürüldü. İleri teknoloji makineler kullanılan geniş tesislerimizde, mimari tasarım, üretim ve sunum yapmaktayız.
Tesisle birlikte kurulan ilk Showroom mağazamızdan sonra 2014 yılında Menderes’teki kiralık fabrika ve 2,5 dönümlük tesis satın alınarak, toplam üretim alanı 4 dönüme çıkarıldı. Üretim modeli iyileştirildi, yeni, hızlı ve modern yeni makineler alınarak üretim verimliği sağlandı ve yarı otomasyona geçildi.
2015’de açılan Karabağlardaki 3 katlı Showroom mağazasında ARTCI MUTFAK tüketicisi ile buluşmakta ve müşterilerine tüm üretim modellerini bir arada görme imkânı sunmaktadır.
Küçük bir ahşap atölyesinden, ilkelerimiz ve değerlerimizden ödün vermeden; dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini her koşulda birinci planda tutarak, donanımlı alt yapıya sahip kurumsal bir yapı standardına getirmeyi başardık.

Hafele ile kalite noktası çözüm ortaklığımızda dünya çapında etkin, değişik kültürlere uyumlu marka olmak hedeflerimizdendir.
Kurumsallaşma yolundaki marka tasarımımız, müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermek amacıyla kurduğumuz www.artcimutfak.com sitemizle, sosyal medya yönetimimizle markamızın bilinirliği ve güvenirliğini sağlamak için çalışıyoruz.
2017 yılında ilk inşaat projemiz ARTCI LIFE’ ın temelleri atıldı ve 2018 yılında seçkin villa inşaat projelerimizle hizmete devam edeceğiz
Üretim kalitesine verdiğimiz önem doğrultusunda teknik alt yapıya, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarımızı sürekli arttırarak mutfak, banyo, kapı üretimi ve inşaat sektöründe öncü yerimizi almayı hedefliyor, fabrika idari binamızda yeni bir Showroom planlıyoruz.
Estetik, modern çizgisi ve farklı tasarımlarımız ve çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün çeşitliliğimiz her geçen gün zenginleştirilmektedir.
2018 yılını ihracat yılı olarak hedefliyoruz. Yurt dışında bayilikler vererek ARTCI MUTFAK markasının kurumsallaşma ağını genişletmeyi planlıyoruz.
Ortamlara değer katmak, müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak, tasarım ve kalitemizle farklılık yaratmak üzerine odaklanmış bir marka olarak, tasarımın yanı sıra ürün kalitesine de önem veren kişilere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Sorumluluk bilincimizle, müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.
Kaliteli ve güvenilir hizmeti prensip ve ilke edinmiş tecrübeli kadromuzla markamızın güçlü öncülüğünü ileriki yıllara taşımak için emin adımlarla yol almaktayız.

VİZYON

Başarı yolculuğumuza tüm paydaşları dâhil ederek, ürünün tasarımından üretimine, pazarlamasından satışına, projelendirilmesinden montajına kadar her aşamada hizmet insan faktörlü kilit rol üstlenmek, topluma ve dünyaya katkı sunan öncü marka olmaktır.

MİSYON

Estetik bakış açısıyla, teknik çözümlerle, sürekli yenilenen ve trend belirleyen yaklaşımlarla; yapılara, iş ortaklarımıza ve sektörümüze değer katmak, üretim ve malzeme kalitesindeki üstünlük, yaratıcı tasarım anlayışı ve öncü kimliğimizle sektörde fark yaratmaktadır.

İLETİŞİM

+90 (232) 210 52 52

info@artcimutfak.com

artcimutfak.com

SOSYAL MEDYA